Idealny portfel inwestycyjny

Z artykułu dowiesz się jak może wyglądać idealny portfel inwestycyjny. Wiedza od zarządzającego największym funduszem hedgingowym na świecie.

Jak wybrać zyskowną inwestycję

Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze rozwiązania inwestycyjnego. Jakie pytania zadać swojemu doradcy finansowemu, aby ułatwić sobie podjęcie decyzji w co inwestować.

Przegląd inwestycji dla zamożnych inwestorów

Przegląd inwestycji dla zamożnych inwestorów. Inwestycje, które osiągają konsekwentnie wyniki 7-13% w skali roku niezależnie od sytuacji rynkowej. Inwestycje w pożyczki, biznesy, centra handlowe oraz inne dochodowe przedsięwzięcia.

Alternatywa do lokaty bankowej

Jeżeli pomnażasz swoje oszczędności na lokatach bankowych, szukasz atrakcyjnych ofert, ewentualnie miejsca na tymczasowe przechowanie pieniędzy lub jesteś konserwatywnym inwestorem to dowiedz się więcej na temat niedocenonych funduszy pieniężnych!

Jak inwestować w nieruchomości

Czy warto inwestować w nieruchomości samodzielnie czy lepiej wykorzystać gotowe rozwiązania inwestycyjne? Jakie są obecnie możliwości inwestowania w nieruchomości. Jak inwestować w mieszkania na wynajem od 10 000 PLN oraz przykład inwestycji VIP dla osób zamożnych .

Jak wykorzystać 18% ulgę podatkową oszczędzając na emeryturę

Z artykułu dowiesz się jak wykorzystać ulgę podatkową oszczędzając na swoją emeryturę. Poznasz Indywidualne Konto Zabezpieczenia Emerytalnego i dowiesz się jak inwestować środki przed opodatkowaniem! Co więcej w artykule zawarte są informacje na co zwrócić uwagę przy wyborze IKZE.


Treści zawarte na tym blogu są wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Pamiętaj, że sam podejmujesz decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.