Kilka słów o mnie

Drogi Czytelniku,
Jeszcze się nie znamy, ale myślę, że skoro tu jesteś, właśnie przyszedł czas, aby się poznać. Nazywam się Przemysław Wojewoda.  Od 10 lat moją pasją są finanse osobiste, oraz inwestowanie. Ostatnie pięć lat zawodowo zajmuję się finansami. Jestem współzałożycielem i wiceprezesem firmy Twoi Doradcy Finansowi Polska Sp. z o.o. Mam za sobą sukcesy inwestycyjne. Nie oznacza to jednak, że nie popełniałem błędów. Większość z nich z perspektywy czasu okazała się cennymi lekcjami, z których wyciągnąłem wnioski na przyszłość. W mojej codziennej pracy odbyłem ponad tysiąc spotkań z klientami zainteresowanymi planowaniem finansowym. W ramach samorozwoju oraz chęci przekazywania swojej wiedzy i doświadczenia szkolę doradców finansowych. Jestem członkiem Europejskiej Federacji Doradców Finansowych. Wierzę w to, że dobrze zaplanowane finanse osobiste czy firmowe, to klucz do realizacji swoich marzeń oraz komfortu życia. Wierzę w długofalową współpracę, a także w to, że w polskich warunkach trzeba kierować się dobrem klienta. Uważam też, że to jakość obsługi oraz wiedza merytoryczna, a nie produkty finansowe, są najważniejsze we współpracy.

 Osobiście dążę do wolności finansowej i realizacji swoich marzeń. Moje finanse są poukładane, a praktyczną wiedzę, którą przekazuję klientom najpierw wdrażam u siebie. Wiem z własnego doświadczenia, co działa w praktyce i jakie wyzwania stoją przed konkretną osobą podczas wprowadzania w życie rozwiązań finansowych. Systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje ucząc się od najlepszych na świecie doradców finansowych (np. Ian Green, Michael Morrow). Jednym z moich marzeń jest zakwalifikowanie się do MDRT (Million Dollar Round Table) – stowarzyszenia najlepszych doradców finansowych świata. Członkostwo w tym stowarzyszeniu to prestiż – uznanie sukcesu oraz potwierdzenie świadczenia usług doradztwa finansowego na najwyższym poziomie etycznym oraz profesjonalnej wiedzy zawodowej. Poza finansami inwestuję w swój rozwój osobisty, regularnie podróżuję poznając ciekawe miejsca, latam na paralotni, kontroluję ruch lotniczy w bazie samolotów F-16 i nurkuję patrząc na świat z innej perspektywy.

Niech inni żyją miernym życiem, ale nie ty. Niech inni kłócą się o drobnostki, ale…nie ty. Niech inni użalają się nad rzeczami nieistotnymi, ale nie ty. Niech inni składają swoją przyszłość w cudze ręce… Ale nie ty


Jim Rohn

Jeśli masz jakieś marzenie, podążaj za nim. Bądź świadomy, że ryzyko jest czasem trudne do przewidzenia, ale pamiętaj – jeśli chcesz wygodnego życia, to nigdy nie będziesz wiedział jak smakuje zwycięstwo.


Richard Branson

Twoje życie nie poprawi się przez przypadek. Poprawia się, jeśli zaczniesz je faktycznie zmieniać.


Jim Rohn

Najkosztowniejsze są darmowe porady finansowe, których udzielają przyjaciele i ubodzy krewni.


 Robert Kiyosaki