Kompetentny doradca o szerokiej wiedzy i jednocześnie otwarty, życzliwy człowiek. Jasno tłumaczy finansowe mechanizmy, dostarcza informacji niezbędnych do podjęcia decyzji, ale niczego nie narzuca. Stara się zrozumieć sytuację klienta i podpowiedzieć możliwości odpowiadające potrzebom. Doceniam, że regularnie otrzymuję od niego informacje i opinie ekspertów dotyczące moich inwestycji. Jest uważnym słuchaczem i budzi moje zaufanie. Mam jak najlepsze wrażenia ze współpracy z Panem Przemkiem i polecam.

Iwona Kubiaczyk

Coach

Rzetelny, kompetentny, chętny do pomocy. Profesjonalnie podchodzi do każdej sprawy. W jasny i przystępny sposób tłumaczy podstawowe zagadnienia związane z inwestycjami. Polecam!!!

Michał Ostrowski

Diagnosta laboratoryjny

Przemek jest świetnym doradcą finansowym. W kontakcie z klientami wykazuje się pełnym profesjonalizmem, szeroką wiedzą z dziedziny finansów oraz ogromną cierpliwością w tłumaczeniu zawiłości produktów finansowych, zwłaszcza osobom o niewielkim pojęciu o finansach. Z całą pewnością mogę Przemka polecić.

Urszula Sułek

Analityk w produkcji oprogramowania

Bardzo polecam współpracę z Przemkiem. Witać, że z zamiłowaniem zajmuje się finansami i inwestowaniem. Do tego kompetentny i zawsze chętny do pomocy, który rzeczowo i w sposób przystępny tłumaczy wszystkie zawiłości inwestowania. Prawdziwy profesjonalista

Radosław Szulc

Inżynier budowlany

Współpracuję z Przemkiem od wielu lat w zakresie finansów całej rodziny. Polecam Przemka przyjaciołom i również są bardzo zadowoleni z udzielonych porad. Przemek posiada głęboką wiedzę połączoną ze zrozumieniem klienta. Potrafi wyjaśnić skomplikowane zagadnienia w sposób przystępny i zrozumiały. Nie narzuca swoich opinii i nie reklamuje produktów finansowych. W rzeczowy sposób wyjaśnia zagrożenia i zalety inwestycji. Mam do Przemka głębokie zaufanie i pewność, że rozwiązania rekomendowane przez niego przyniosą oczekiwany efekt.

Krysytna Kałuża

Ekonomista

Profesjonalna i pełna zrozumienia pomoc nawet dla tych, którzy są finansowymi antytalentami 😉
Współpracuję z Przemkiem już dwa lata i gorąco polecam!

Katarzyna Bień

Kontroler ruchu lotniczego

Polecam współpracę z Przemkiem. Jest bardzo cierpliwy, potrafi świetnie wytłumaczyć wszelkie zawiłości inwestycyjne nawet osobie, która z początku nie ma najmniejszego pojęcia o inwestowaniu. Jest szczery i kompetentny.

Marta Marszałek

Pilot zawodowy

Szczerze polecam. Świetny doradca, także dla osób zupełnie początkujących w świecie inwestycji. Pomaga w uporządkowaniu i zaplanowaniu finansów (w tym także na realizację marzeń :-)). W sposób przejrzysty tłumaczy właściwości poszczególnych produktów i narzędzi. Przy okazji sympatyczny, otwarty.

Paulina Baumert

Prawnik

Szczery, otwarty i baardzo cierpliwy… Przemek jest osobą kompetentną, chętnie odpowiada na trudne pytania i nie ma przy nim tematów tabu. Polecam z czystym sumieniem 🙂

Rafał Kafara

Programista

Gorąco polecam Przemka jako doradcę. Na wszystkie pytania i wątpliwości cierpliwie i fachowo odpowiada. Jest rzetelny i co najbardziej w nim cenię… szczerze mówi jak wygląda sytuacja, jasno przedstawia plusy, ale również minusy każdej formy inwestycji…

Kamil Wojnarowicz

Inżynier